HRAJTE SI CHYTŘE

Rozviňte jedinečný potenciál vašeho dítěte. ★

Připraveni na zábavu?

PlayWisely® je ucelený, vědecky podložený a současně zábavný způsob hraní, který využívá přirozené schopnosti učení a pohybu dítěte od 4 měsíců až do předškolního věku.

Program Play Wisely založila američanka Patty Hannah ve spolupráci s předními vědci NASA před 30 lety, kdy nakombinovala nejnovější výzkumy pocházející z oblasti akademické a vědecké sféry a poté je spojila s prvky výkonnostního sportu.

Play Wisely je první vývojový herní systém navržený tak, aby optimalizoval přirozenou schopnost každého dítěte pohybovat se a učit se během raného kritického období zapojení mozku, kdy je učení klíčové pro dosažení vývojových milníků.

Mezi naše cíle patří optimalizace „vývojové pohody každého dítěte“, posílení sebevědomí mozku a těla a vytvoření zdravého těla a mysli. Toho všeho je dosaženo při zábavě během celého procesu. .

Jak vypadá lekce?

Každá lekce trvá 35 – 45 minut dle věku dítěte a doporučujeme, aby se dítě účastnilo jednou týdně, lekce probíhají buď individuálně nebo skupinově v počtu 2-3 dětí. Lekce si vyberete v čase, který se vám hodí a vaši docházku si pohodlně řídíte přes náš intuitivní rezervační systém.
Celkem vás čeká na lekcích 8 témat, z nichž je každé zaměřeno na jiné dovednosti (např. je týden úderů, kopání, rovnováhy, rotací, síly atd.).Děti v programu postupně prochází různými úrovněmi, které se liší obtížnostmi aktivit a tak se ve svém vývoji neustále posouvají. Na všech lekcích PlayWisely je přítomná maminka, tatínek nebo kdokoliv jiný, kdo dítěti vytváří pocit bezpečí a příjemné zázemí.

Lekce jsou vhodné rovněž pro děti se speciálními potřebami, autismem či Downovým syndromem.
REZERVOVAT UKÁZKOVOU LEKCI ZDARMA:
*Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů. 

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů najdete ke stažení níže, prosíme, seznamte se s nimi před sdílením Vašich údajů:

Rozdělení dětí do skupin dle věku

Miminka 1
cca 4-8 měsíců (děti plazící se a pivotující)

U nejmenších dětí jsou lekce zaměřené na rozvoj rané pozornosti a rozpoznávacích schopností. V pohybové části se zaměřujeme na smyslové zážitky, stimulaci rovnovážného systému, procvičujeme silu a vizuálně-motorické dovednosti. Hravou a zábavnou formou pomáháme miminkům získat rané smyslové vjemy.

Miminka 2
cca 8-12 měsíců (děti lezoucí)

U starších miminek jsou lekce zaměřené na rozvoj známých raných dovedností, jako je pozornost, rozlišovací schopnosti a paměť, ve formě odpovídající této věkové kategorii. Vycházíme z přirozených vývojových milníků, jakými jsou například pinzetový úchop, kopání a lezení.

Batolata 1
12-18 měsíců (děti chodící)

Dále prohlubujeme koordinaci zrakových, sluchových a pohybových nervových drah v mozku za použití inovativního systému karet Play Wisely®. Děti se učí chytat a házet, trénují kopy, údery, chůzi, běh a pády.

Batolata 2
18-36 měsíců

Lekce jsou zaměřené na další zlepšování pozornosti, rozpoznávacích schopností a paměti, na efektivní zpracování informací a schopnosti řešit problémy. Vaše dítě se naučí abecedu, základní číselnou řadu zepředu i zezadu, barvy, tvary a získá kategorizační schopnosti. Kromě toho bude mít příležitost rozvinout všechny základní zručnosti z oblasti jemné motoriky a sportu.

Děti 1
3-4 roky

Na lekcích stavíme na základech získaných na lekcích pro menší děti a dále je prohlubujeme. Zaměřujeme se na zlepšování pozornosti, rozlišovacích schopností a paměťových dovedností, dále na efektivní zpracování informací a schopnost řešit problémy.
Vaše dítě se naučí používat abecedu při tvorbě slov, základní číselnou řadu dopředu i pozpátku až do deseti, barvy a to včetně odstínů, matematické tvary. Kromě toho bude mít příležitost rozvinout všechny základní dovednosti z oblasti jemné motoriky a sportu.

Děti 2
4-5 let

Dále rozšiřujeme horizonty dětí. Trénujeme analytické myšlení tvorbou zábavných matic a metrixů. Zaměřujeme se na efektivní zpracování informací a schopnost řešit problémy. V pohybové části trénujeme především rovnováhu, koordinaci pohybů, orientaci v prostoru, chytání, házení a kopání.

Ceník

Skupinová lekce (2-3 děti):                     300 Kč

Skupinová lekce v angličtině:                400 Kč

Individuální lekce (1 dítě/1 lektor):        500 Kč (ČJ)
                                                                      600 Kč (AJ)

Sourozenecká sleva:                                270 Kč / 1 dítě (ČJ)
                                                                      370 Kč/ 1 dítě (AJ)

 

Pokud máte pocit, že skupinové kroužky nejsou pro vás „to pravé ořechové“🙄, protože se vaše dítě stydí 😳, má období vzdoru 😤 nebo se necítí dobře v cizím prostředí 🥺? U nás to nevadí! Naše lekce vždy přizpůsobíme individuálním potřebám dítěte a všechny obavy rozptýlíme zajímavými a veselými pomůckami a úkoly. Z našich lekcí moudrého hraní v centru Dětském klubu Eccáček děti vždy odchází spokojené a s úsměvem.😊Tak to přijďte zkusit! 👀🎈

A jak to u nás vypadá? Koukněte sami:

A s kým se na lekcích uvidíte? Tady je náš tým:)